| stefan1998_5137 a întrebat:

Daca mi-as cumpara un ps2 sony model:GAMCONSPS22008 ar merge pe el fifa 2010? fundita

7 răspunsuri:
| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Da mi-am luat eu a mers si fifa 2011 pe el si wwe raw vs smackdown 2011 merge e super bun se vede ca pe ps3 super. FUnda?

| CapitanuSemafor a răspuns:

Ar merge, dar iti sugerez sa nu il cumperi, ia cam trecut vremea si mai exista doar o mana de jocuri pe piata pentru PS2 si nu se mai fac altele in viitor. Daca vrei o consola cumpara un PS3 sau cumpara un gamepad de Xbox pentru PC si ia-ti fifa pentru PC, eventual upgradezi calculatorul, dar, nu iti lua PS2, suntem in 2011 si el a aparut in 1999 totusi straight face

| TheOne_6493 a răspuns:

Da 100%

| love_1617 a răspuns:

Da

| Sconcsiş a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !