| Symona a întrebat:

Daca puteti sa imi dati si mie niste porecle de fata (pe fata o cheama Elena) dar sa fie mai diabolice devil devil

12 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Lucretia Borgia

| KeepCalm a răspuns:

Elena Balenarolling on the floor

| madalicious a răspuns:

Elenu stiu Belenu stiu, Elenu stiu Purcelush, Elena Bambalena, Elenata, Nutza, Eletrusca, Elebambusca, Eleneaua Purceaua, Lena, Lenutza, Elenica,[Ele] Nica, Strambica, Lenica, Lenbica, Nutza, Electrocutata[ e duraaa], anelE [scris invers], anela, Anelauba, ...cam atat stiu. laughing

| Didw a răspuns:

Ebba de la Elena Basescu.
Sigur nu-i va convenit laughing
Elena Balena. Elenutza Balenutza.

| Symona explică:

Asta o stiu laughing

| andreii2 a răspuns:

Eleny, Ela,.

ileanalaughing

| Just kidding a răspuns:

Lenabatting eyelashes elenmaier laughing love struck

| Britishstyle a răspuns:

Leana, tata leana, elenoi, molena.rolling on the floorburu'(de la buruiana), bolena.etc.Exista multe daca iti pui mintea la contributielaughing

| didee a răspuns:

Stiu ca suna ciudat: Elenila, Elenel Purcel, Elenovski... vezi si tu happy de obicei poreclele "diabolice" se termina cu "-ovski". Am avut si eu o porecla nesuferita asa, da cu numele de familie. ma rog, ma enerva tare tare rau... sad

| Umbra_9400 a răspuns:

Rautate tipic feminina... Lenuţa - este cel mai oribil mod de a transpune numele Elena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lenyy, Lenus

| modestul a răspuns:

Elyuk