| anonim_4396 a întrebat:

Daca s-ar arunca justin bieber de pe un bloc ce ati face?
Eu as lua o punga de popcorn si m-as uita si as spune,,-N-ai curaj idiotule! Hai fa-o dca esti in stare!"
Voi ce ati face?

Răspuns Câştigător
| AlexUnder a răspuns:

Si mai rau mai bine ma duc si il imping eu sa cada mai repede ca ma doare capul de la asa zisa lui "muziac"

12 răspunsuri:
| Primo a răspuns:

Cred ca acelasi lucru ca si tine si daca i sar mai alatura si alte vedete asi fi si mai fericithappy

| KaRa23S a răspuns:

As spune ca nu'mi place nici mie Bieber, insa ca replica asta am auzit'o de atatea ori incat imi vine sa fac spume de la ea, chiar daca il urasc la nebunie.

| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

1.Videoclipul nu este cu el (am si eu un coleg care seamana exact cu el adica parul ochi alunitele ) 2. Este un const care isi bate joc de vedette. 3. Ce aveti mai cu baiatul ala canta bine si in plus toaata lumea inventeaza cheesti despre el cum ar fi ca cica avea 50 de ani sau ca nu exista 4. CE VA FACUT! 5. sunteti gelosi 6. Nu e vina lui ca fetele il plac asa de mult 7. Lumea a raspandit tot felul de chesti despre el . 8. SI MICHAEL JACKSON AVEA VOCEA DE COPIL MIC ASA CA NU VA MAI LUATI DE EL ! LASATIL IN PACE

| RamiFlore a răspuns:

Eu cred ca este cazul sa te maturizezi si sa gandesti mai realist.
Nu trebuie sa iti exprimi sentimentele asa si sa arati tuturor ce "mare si tare" NU esti.
Nu faci decat sa devii o penibila.Te lasi influentata de toate gruparile astea ce sunt contra unui artis/unei trupe.
Nu sunt fana, dar nici nu am nimic cu el(cu nimeni de fapt)!

| RamiFlore a răspuns:

Am gasit un video foarte amuzant cu o parodie...cu el
http://www.youtube.com/watch?v=8cf-YyorAQ8&feature=mfu_in_order&list=UL

| DeniiixD a răspuns:

laughing) ce prosti sunt uniii! frateeee` ...esti tampita! ce ciuda le este la unii ca e asa fain :X, baietii spun ca e gay etc. pentru ca stiu ca just e mai frumos ca ei, iar faza asta cu saritu de pe bloc e veche rau... esti in urma fatooo!

| DeniiixD a răspuns:

Eu cred ca esti proassta laughing), ti-e chiar asa ciuda ca e frumos?

| sweettyyyy a răspuns:

Fato gandeste-te ce spui!
Esti proasta sincer`!straight face
Imi pare rau pentru tine`! Sincer

| Biaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru sweettyyyy):

Spunea fetita de 10 ani (la minte) hai pa pawave
cspae

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As da la laba!

| RoxXyKidxD a răspuns:

In primul rand as zice ca iti lipsete creierul in al doilea rand nu e asa prost sa se arunce...in cazul in care ar faceo l-as convinge matur sa nu fie prost si sa se dea jos de pe cladire

| Biaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru RoxXyKidxD):

Tu?! du-te si ia avionul pana in america laughing STUPID