| ELNuInvataMomentan a întrebat:

Daca stiti de metin35 un lucru:
Cum ma inregistrez?!

Răspuns Câştigător
| miasdbnqwyiudnwqiygu a răspuns:

1.intri pe http://www.metin35.com/
2.ai jos de tot scris "acount"-->dai click
3.alegi unu din cele 4 servere dand click pe "acount" la unu din ele(cre vrei)
4.scrii acolo datele tale si dupa apesi pe butonul de acolo(la mine parq scrie in chineza:-j:-?)
5. s'ar putea sa primesti prin mail(sa te uiti si in spawn) un link prin care sa confirmi inregistrarea. Ei bine ai sa dai click pe linkul ala(daca il primesti) si termini inregistrarea
6.vezi ca din cate am inteles trebuie sa scoti un patch(vezi ca ai pe pag. aia "download" in germana sau chineza) ca sa te poti loga.
7. dupa ce instalezi patchul ala te poti loga
8. daca intampini probleme nu ezita sa ma contactezi
9. distractie placuta
10.byE

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici ieu nu stiu

| nejitare a răspuns:

Ba e metin 35

| nejitare a răspuns:

Ma cum pot a imi fac cont pemetin 35 ca imida a bag decat parola numele i aidiul inainte imi dadea a bag mai multe date puteti a imidati i mie iteul ala?

| mihai4ever a răspuns:

Man mie http://www.metin35.com/ nu-mi merge

| mihai4ever a răspuns:

Man mie nu-mi merge siteu www.metin35.com

| mihai4ever a răspuns:

An google chrome explore se mozila si pe nici unu nu-mi merge siteu

| sergiu29 a răspuns:

Nu exista metin 35 asa cred

| andreythe1 a răspuns:

Baieti
am o problema si eu
cand dau pe metin35.com
dau pe account
dau pe server 4
account
si imi da sa pun doar id si pw si email
da unde naiba ma inregistrez
?