assiris
| assiris a întrebat:

Daca sunteti nevoiti sa traiti pe o insulita din largul oceanului vreo 10 ani, care ar fi cele mai importante 3 lucruri pe care le-ati lua acolo sau ati dori sa le aveti cu voi acolo?

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Topor sa imi construiesc un acoperis deasupra capului si sa tai animale, doar trebuie sa mananc.
O carte cu tehnici de supravietuire.
Iubitul, bineinteles, doar nu o sa ma lase la greu.

23 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Prietenul/sotul, creme hidatante pentru fata si costumul de baietongue

| psiholoaga a răspuns:

Un atlas botanic adaptat florei de acolo (sa stiu ce mananc), un prieten/o prietena, un topor.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Prietena, securea si distilatorul.

| andreutz a răspuns:

In primul rand o persoana de sex feminin... apoi multe haine...si multe brichete sau cutii de chibrituri...

cristian
| cristian a răspuns:

Topor,
Pusca,
Undita.

assiris
| assiris explică:

Aliosa, pe insula in largul oceanului nu (prea) ai curent electric, internet si nici semnal la mobil asa ca ramine doar sotul spre utilizare happy

assiris
| assiris explică:

Alina88, televizorul nu prea merge

assiris
| assiris explică:

*-* am spus trei lucruri, nu tot anturajul

| borsec a răspuns:

Sotul, laptopul, si tel mobil

| DenissaDeea a răspuns:

Sotul familia, imbracaminte, cartii sa nu ma plictisec si chibrite pentru foc!

| kh1ss a răspuns:

Telefonul, calculatorul si modem` ul :d

| Paula a răspuns:

3 prieteni ( pentru anti plictiseala )cateva chibritele ( for fire) oh go on si multe haine ( doar is om big grin )

| sigmanet a răspuns:

Laptopul, incarcatorul solar pentru el, si modemul 3G pentru acces internet

| cely a răspuns:

LAPTOPUL, TELEFONUL SI O CARTE DE RUGACIUNI

| emilica95 a răspuns:

Laptopul, prietenii si mult alcol big grin

| emilica95 a răspuns:

Cu doi de o scuzebig grin

| serban a răspuns:

O camera video ca sa filmez 10 sezoane de Lost si sa ma imbogatesc cand ma intorc.
Plus un briceag si un cub Rubik

| Andriux a răspuns:

Pe EL, chibrituri si o patura. happy

| alina88 a răspuns:

Sotul, copiii...si televizorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

UN PORTAVION NUCLEAR

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitul, prietenii si familia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haine, cutit si multe chribrituribig grin

| zeghy a răspuns:

Un camion de vodca sa nu imi fie frig, trei tone de coca sa imi ajunga si sa uit unde sunt si niste reviste porno