| Xulescu2 a întrebat:

Daca te speli mai des pe par iti creste mai repede?

8 răspunsuri:
| JeffHardy2011 a răspuns:

SAlut!

Din cate am auzit eu daca te speli des pe cap iti creste.

Funda? plsss

| Dash a răspuns:

Nici vorba.
Cresterea parului nu are nici o legatura cu spalatul pe cap.

| shizuka a răspuns:

rolling on the floor ar fi tare sa-ti creasca parul mai repede dac te speli mai mult hai ca cu ast aiti bagi jocu de mine rolling on the floor nu stiu adica n-am incercat incearca tu si lasam imesaj la priofilul meu

| pupusha41 a răspuns:

Nu creste mai repede. daca faci masti, ai grija de el, il tunzi mai des, atunci creste si repede si frumoshappy

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Nuu.Nu e indicat să te speli des pe par cum ar fi zilnic.Te poti spala la 3-4 zile, dar nu foarte, foarte des.

| Mentaaaaa a răspuns:

Nu...laughing Dar in schimb ti se ingrasa laughing

| iulya1996 a răspuns:

Nu daca te speli de mai multe ori pe par devine prea rar.

| mgtow a răspuns:

E minciuna.