| SenZoru a întrebat:

Daca tot e vara... si e vacanta... si toti merg la mare...adica multi dintre noi mergem la mare... propun sa facem o intrunire, asa intre TPU-usti. Hm? Ce ziceti? Astept pareri.

9 răspunsuri:
| elena a răspuns:

De acord. Eu merg la mare in 20 august a. c., cine mai merge atunci - Cap Aurora -?

cami
| cami a răspuns:

Da, da, da vreau happy. La sfarsitul lui iulie, inc lui august, la Mamaia, e bine?

cami
| cami a răspuns:

hee hee si eu. Fii convins ca-o sa ne intalnim acolo whistling. Sa-ti iei un colacel galben, slipul rosu`, umbreluta roz cu floricele kaki, si sa-mi faci cu mana, da? happy [ca sa te deosebesc mai bine...] tongue

auran
| auran a răspuns:

Eu am fost deja - poate la anul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu merg la mare dar nu stau intr-un loc ca n-am stare.Eu colind tot litoralul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu merg la mare dar nu stau intr-un loc ca n-am stare.Eu colind tot litoralul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alta? pana acum ne-am intalnit de vreo 10 ori.chiar crezi ca va mai veni cineva de data asta? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cami-oltencuto, poate ne intalnim pe acolo. abia astept. tongue

| yanny`s a răspuns:

Eu sunt la mare...Constanta..Nu-mi ramane decat sa va descopar pe aicitonguelaughing