| anonim_4396 a întrebat:

Daca
un baiat nu mai vb cu tine atunci inseamna ca nu te mai iubeste
si vreau sa primesc raspunsul acum va rog

Răspuns Câştigător
| cely a răspuns:

Poate nu te-a iubit niciodata.

6 răspunsuri:
| borsec a răspuns:

Nu neaparat, poate ca l-a deranjat ceva la tine, poate l-ai suparat cu ceva, vb cu el si poate iti explica ce are

| kinkyk a răspuns:

Dar daca un baiat vorbeste cu tine, asta inseamna neaparat ca te iubeste?

| dyenutzadyana a răspuns:

Hmm depinde... daca ati fost impreuna si nu mai vb cu tine apoi probabil vrea sa va despartiti... unii baieti nu iti spun in fata gata vreau sa ne despartim.altii se indeparteaza pur si simplu... dar cel mai bine e sa il iei de o parte si sa vb cu el. te pup si ai grija cu baietii...convinge-te ca cineva te iubeste cu adevarat nu da frau liber sentimentelor pentru ca dupa s-ar putea sa suferi...asta ti-o spun din propria experienta:*winkingtake care

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! nu mai incerca. laughing lol.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este adevarat, poate ca este confuz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce sa nu vb cu mine el ma iubeste