| GirlOfDeath a întrebat:

Daca un inger si un demon sunt impreun, ce reguli au incalcat?

9 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Au iesit de pe poarta raiului, respectiv iadului sa se poata intalni undeva la mijlocul drumului

| smilerz19 a răspuns:

Demonul a incalcat o gramada la viata lui, ca de aia e demon.
Daca te referi la faptul ca sunt impreuna, nu cred ca au incalcat vreo regula.
Succes!

| zalisa a răspuns:

Bună înterbare---
Dar dacă ei nu există, tu ce regulă ai încălcat punând întrebarea aceasta?
Păăăiii...
Niciunalaughing

| Laurici :x a răspuns:

Poy ingerul ar incerca sa il duca pe calea cea buna pe demon iar demonul sa-l faca rau pe inger si fac chestia asta pana se despart, asta e parerea mea:d

| v1sE a răspuns:

Permite-mi rolling on the floor))) rolling on the floor)))
1 Cati ani ai? 9?
2 Du-te la spovedit.

| Charger a răspuns:

Toate

| AnTiBioTic a răspuns:

Incesthee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar avea nicio tangenţă. Demonul e răutatea întruchipată, nu e capabil de iubire. Îngerul simbolizează înţelepciune şi iubire, dar nu ar iubi ceva ce face rău.
Dacă scrii o carte despre asta, poţi să-ţi imaginezi că demonul îşi foloseşte viclenia pentru a atrage un înger, iar acel înger e plin de iubire şi speră că îl poate îmbuna şi pe el, dar este condamnat la ghena infernului alături de el. Dar... eu aş evita acest subiect.

| AdDeEa a răspuns:

Regula imaginarului la cote maxime laughing)rolling on the floor Cred ca te-am scapat de nelamurire laughing tongue