| xRelax14 a întrebat:

Daca vreau sa fac dragoste cu pretena mea si ea e virgina si eu la fel cum o sa fie senzatia?!. Nu am teama ca o sa ma doara dar imi e de ea sa nu o deranjez cu ceva! sad

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va trebui sa o faci bland si cu tandrete.Cu un preludiu mai lung(mangaieri, sarutari).Dar nu la categoria asta.

| NevastuicAaA a răspuns:

Vrei sa faci asta in timp liber?

Daca ai intrebat asa ceva sunt convins ca nu esti major.Ai grija, se poate termina urat.O sa ajungi si tu la protv, tata la cati ani ai tu.
Si dragostea nu se programeaza.Toate la momentul lor.