| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi idei de lucruri funny happy p care sa pot sa le fac in timpul liber. Funda cele mai misto! AAAAAA...SI cum sa iti faci un club secret...

Răspuns Câştigător
| Andralra a răspuns:

Poi...poti sa faci foarte multe in timpul liber dar depinde si de varsta ta de exemplu eu ma distrez mereu cand fac poze si cand incerc sa gasesc pozitii cat mai amuzante poti cu prietenele tale sa faceti jocuri de genu"Top baieti din cartie"(ori alte topuri) sau sa vorbitit despre cum era cand erati mici si sa povestitit toate nazbatile sunt foarte multe lucurui pe care sa le faci!happy Iar in privinta clubului secret e foarte simplu! si eu am avut cand eram mai mica In primul rand va alegeti un loc unde sa planificati intalnirile dupa aia alegeti un cod secret apoi poate sa inceapa distractia! Va intalnitit in locul clubului si faceti un program.cu activitatile pe care le vreti sa le faceti Distractie placuta!big hug Fundaabig grin?

1 răspuns:
| NuDauFunda a răspuns:

Pur si simplu vorbeste cu cativa prieteni de incredere si stabiliti sa va adunati de fiecare data intr-un loc mai retras, unde sa nu va vada nimeni. Fara case in copac, alea sunt specific americane laughing Daca gasiti vreo magazie veche, casa parasita, garaj, etc e perfect. Si acolo jucati diverse jocuri, discutati anumite subiecte, sfatuiti-va in privinta celor din exterior...in fine, diverse chestii pe care sa le tineti doar pentru voi.