| cr1sy13 a întrebat:

Dati'mi idei pentru cadourile de craciun!

Răspuns Câştigător
| Nessie a răspuns:

Acum depinde pentru cine ai vrea sa cumperi.

1. Daca e pentru parinti:o sampanie(tata)un parfum sau un produs cosmetic(mama)
2. jucarii:un mos craciun sau un ursulet sau o papusa(sora mica)o masina(frate mic)tu alegi ce vrei sa ii dai.
3. Daca ai frati sau surori mai mari orienteazate in jurul a ceea ce le place lor:ciocolata,o bijuterie mai speciala, un fular pufos, un pulover moale.
4.Pentru prieteni: o pereche de cercei,o caciulita de mos craciun, lumanari parfumate, o carte.
Dar cum am mai spus depinde ce le place lor.

4 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Poti cumpara felicitari,decoratiuni speciale pentru Craciun,felurite lumanari parfumate,jucarii de plus,carit cu colinde, dar si bijuterii,imbracaminte,incaltaminte,esarfe,fluare si manusi tricotate,parfumuri, produse cosmetice, casete de bijuterii.Ai mai multe optiuni pentru cei mari si cei mici. Spor la cumparaturi.

| YumiSukinanda a răspuns:

O caciulita de craciunita. un glob de zapada cu Isus sau cu un mos craciun, un joc exemplu: pantomime, monopoly ETC...cateva hainute manusele, fular, fes etc... ceea ce isi doreste persoana respectiva! daca e fata: o trusa de machiaj daca e baiat un robotel daca e fata mica un ursulet sau o jucarioara daca e fata mare o trusa de machiaj daca e baiat mare niste haine sau un glob de zapada daca e mama ta cumpara-i n parfum. daca e tatal tau, cumpara-i o ciocolata un deodorant daca e bunica ta cumpara-i un batic sau un buchet de floricele sigur o sa-i placa daca e bunicul tau o pereche de ochelari, daca poarta, sau o trusa de pus ochelari, sper ca te-am ajutat! succes! funda? big grin

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Tu nu trebuie sa dai. E mai frumos sa primestihee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Poti sa cumperi un glob cu un om de zapada inauntru.
2.O caciulita de craciunita
3. Ceva ce isi doreste foarte mult persoana careia vrei sa-i dai cadoul.
4.Un ursulet imbracat in mos craciun sau ceva ce sa reprezinte craciunul.(ren, mosuletlaughingsti tu)
5.O esarfa, niste manusi dragute.