| SwAn a întrebat:

Dati-mi niste idei pentru timpu liber vara, >plssssadsa fac bratari din ata, sa joc carti etcc chestii de-astea)FUNDITZZA la cele mai bune >idei:~!++VOT!

Răspuns Câştigător
| Anaa_6343 a răspuns:

Buna SwAn, ai putea sa :
Iesi cu prietenii la suc, prajitura pizza.etc.
Sa facetii poze in grup si sa le postezii pe facebook.
Aii putea merge la rau sa-u la bazinul din oras, cu prietenii.
Sa iesii la banca la o doza de suc, seminte.
Ai putea-o chema pe cea maii buna prietena a ta sa doarma la tine, atii putea vorbii multe lucruruii sau a face lucrurii( fara mess, facebook, hi5, twitter, TPU laughing ).
Ai putea cumpara reeviste gen : Cool girl, Bravo, Bravo girl, Popcorn.
Si maii multe, creazatii propiele idei de a le petrece cu prieteniiismug.
Sper ca te-am ajutat:*.

3 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Heii:*! Iesi prin parc sa citesti o carte in aer liber, sa te plimbii, poti face nistee pozee tarii, artisticee. Vorbeste cu vreun prieten/a prin mesaje, deseneaza, fa-ti niste suc. Distractie placuta!:*

| ufo a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine ar fi sa te plimbi, eu mergeam mult prin padure, imi place mult natura si mai ales satisfactia cand vedeam un iepure sau un cerb... incearca sa pictezi pe panza, sa desenezi si nu in ultimul rand ai putea ajuta cu raspunsuri pe tpu.ro

| dyanico a răspuns:

Poti face diverse lucruri intr-o vara,cum ar fi sa pretuiesci fiecare clipa scursa. Puteti iesi cu prietenii,sa va distrati impreuna! Atunci cand ai nevoie de un moment de relaxare, poti confectiona bijuterii handmade. Exista diferite magazine online din care poti cumpara tot felul de lucrusoare care imbinate ar iesi minunat! Le poti face pentru tine si prietenele tale, dar le poti si vinde.Sa ai o vara cat mai placuta!