| InGERfaraNOr a întrebat:

Dati-mi niste idei tari pentru halloween nu pentru copii de gradinita ceva tare.eu rganizez petrecerea de halloween la scoala. funda cele mai tari ideibig grinfastttt

2 răspunsuri:
| stefanutza a răspuns:

Pai eu una iti sugerez sa cumperi in jur de 10 lumari mari si parfumate si vreo 8-9 bostani decupati aranjezi unul pe catreda si pe alte banci in primele doua ban ci vei pune bautura iar pe celalte cate o farfurie cu mancare daca vrei depinde de nr de copii ieii una doua poate trei pizza de la firma pronto livrate calde direct la scoala. yammy dupa aceea ai grija sa nu uiti lighianul cu mere la inceput poti cumpara dinti de vampiri pentru fiecare coleg impune o costumatie iar muzica sa fie ceva mai lent la inceput iar pe urma mai multa muzica zguduitoare fa un concurs pentru cel mai bun costum prin voturi si o printesa si un print al balului de hallowen
happysper sa iti placa

| sebastian112 a răspuns:

La noi nu e halloween! sad