| Alexandra509 a întrebat:

Dati-mi niste statusuri amuzante, pentru cel mai pun status fundaa...succes

Răspuns Câştigător
| Miruna04 a răspuns:

Sa te lasi de fumat este cel mai usor lucru din lume. Deja m-am lasat de fumat de mii de ori.
Who says nothing is possible? I've been doing nothing for years. laughing

3 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Bored of being bored because being bored is boring straight face.
Ai grija sa nu ai griji, toate vin...toate trec.
Lasa ca sfaturile bune sa iti dea refresh, Si ai incredere, sunt atat de zgarcit incat nu dau greswinking

| MariusPapoi a răspuns:

BRB sunt la coada la paine, daca nu cautati-ma la oua!

| SomeRandomDude a răspuns:

Imi este frica sa imi fie frica.
Azi nu gandesc limpede azi gandesc acidulatxD