| cretudaniel99 a întrebat:

Dati-mi si mie cateva coduri sau un hack pentru wizard101 da nu cheat engine
Dau funda pentru raspunsul corect

6 răspunsuri:
| Dubbs a răspuns:

Uite un site special de konturi:
http://konturi.ro/parole/wizard101.com/
este un site foarte bun.iti recomand sa intri pe el atunci cand vrei conturi la un joc.

| OvisOvidiu a răspuns (pentru Dubbs):

....Ai pierdut notiunea timpului daca stai sa iei conturi de acolo inseamna ca esti sarit de pe fix... nu sesizezi? acolo aproape 99% sunt conturi false gandeste copile macar o mini secunda

| flaviu07 a răspuns (pentru OvisOvidiu):

Eu am luat un cont ff bun de 20 cu lumi deschise

| Minecrafttul a răspuns (pentru OvisOvidiu):

Ba 20% sunt conturi false iar 80% reale pentru ca si eu am pus un cont iar a doua zi am incercat sa intru si nu mai mergea... intra unii prosti si blocheaza contul sau le schimba parola

| eduard90 a răspuns:

Iti dau cate coduri vrei, urmareste situl acesta si vei primi un fiecare zi un cod!

| eduard90 a răspuns:

Situl este http://wizard101-coduri.blogspot.com/
aici vei gasi un cod un fiecare zi!