| Zodiac a întrebat:

Dati-mi si mie cateva posturi radio de jazz sau muzica de camera (in special).

Am uitat sa specific. posturile de la noi din tara le stiu. ceva Gen Di.Fm Lounge.Fm...Ma intereseaza mai mult muzica de camera.

5 răspunsuri:
| ioana181 a răspuns:

Instaleaza radio sure. Cu programul asta poti sa asculti posturi de radio din toata lumea si tot felul de posturi. Si se aude perfect.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Din Windows Media Player, deschizi Guide >> Internet Radio >> Jazz, si acolo alegi, ca ai de unde! Mie imi place foarte mult www.smoothjazzandmoreradio.com

| danbnz a răspuns:

Cauta cu winamp, shoutcast radio, selectezi genul de muzica dorit, si-ti afiseaza o gramada, sigur o sa gasesti si ce vrei tu...