| aaaaaaa1 a întrebat:

Dati-mi si mie edpisodul 75 din nini
dar sa fie dublat in romana
funda

Răspuns Câştigător
| AlexaS a răspuns:

Inca nu a aparut si mai ales dublat ai aici toate episoadele pana la 62 dupa ce apar si celelalte o sa le adauge ei pe site
http://desene-vechi.blogspot.com/2011/01/nini-episodul-1.html

2 răspunsuri:
| SophieLoVeKorea a răspuns:

Scuze ca iti aduc vesti proaste dar nu cred ca poti gasit episodul deoarece nu a fost inca difuzat iar nini s-a intrerupt pentru ca fac o pauza de sezoane si in acest timp ei traduc episoadele.deci nu cred ca exista un site unde sa il gasesti in romana doar in spaniolabig grin