| TraficantDeCocaCola a întrebat:

Dati-mi si mie horoscopul pentru balanta.happy

6 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Balanta: horoscopul zilei de azi
14 octombrie 2011

Dimineata suferiti o dezamagire care va tulbura si va face sa neglijati relatiile sociale. Incercati sa lamuriti toate problemele prin comunicare!

Va recomandam sa va temperati orgoliul. Altfel riscati sa va indepartati de prieteni si de partenerul de viata.

Dupa-amiaza aflati ca urmeaza sa primiti o suma de bani care vi se cuvine.

funda? te rog. mersi

| bya2011 a răspuns:

15 octombrie 2011

Acum este momentul sa faceti schimbarile planuite in casa. Este o zi buna pentru mutat mobila, zugravit, reamenajari etc. Nu ezitati sa cereti o mana de ajutor prietenilor si rudelor!

S-ar putea ca partenerul de viata sa nu accepte ideile unei persoane mai in varsta din familie si sa se ajunga la discutii. Va sfatuim sa nu lasati atmosfera sa se deterioreze. Asta e pentru maine

14 octombrie 2011

Dimineata suferiti o dezamagire care va tulbura si va face sa neglijati relatiile sociale. Incercati sa lamuriti toate problemele prin comunicare!

Va recomandam sa va temperati orgoliul. Altfel riscati sa va indepartati de prieteni si de partenerul de viata.

Dupa-amiaza aflati ca urmeaza sa primiti o suma de bani care vi se cuvine. Asta e pentru azi tongue

| Borderline a răspuns:

Http://ro.lmgtfy.com/? cu=Horoscop+Balanta&l=1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce lene iti e sa cauti, e mai bine sa astepti decat sa gasesti repede pe google? baga o intrebare nu un ordin!