| cineva2012 a întrebat:

Dati-mi si mie niste exemple de parole? Eu ma numesc Vasiliu George-Cristian! Ceva greu si usor de retinut, nustiu..chiar nu am idei!

Răspuns Câştigător
| miaupisicutza a răspuns:

''V.G.C.''
''imposibildespart''
''nu-ma-cunosti''
''spion-la-datorie''
laughingfunda?laughing

| cineva2012 explică (pentru miaupisicutza):

Prea tarelaughingbravo

| miaupisicutza a răspuns (pentru cineva2012):

Ms...primesc funda?big grinlaughinglaughinglaughinglaughing

8 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Eu de exemplu folosesc parole din alte limbi.Eu am una in turcahappyE usor de retinut si nu o pot uita.
Ma folosesc totusi si de lucruri personale(marca telefonului, lucruri care-mi plac)
Numai bine.

| sebysebyca a răspuns:

Nu trage domnule semaca, sunt eu lastarica! sau, pentru tara si popor, imi tai mana si-un picior! de ma voi scula, pe multi am sa popesc!

| HighParadox a răspuns:

Pai scrie-ti de exemplu numele invers cu prima si ultima litere mari ( ex : UilisaV ) si pune si ceva numar sa fie mai sigur.

| Pust1uCuBanana a răspuns:

Iti poti pune data ta de nastere de ex: 26122000 sau 30101990 sau 21061999 etc...
Funda?