| nusti a întrebat:

dati-mi si mie niste idei de hobiuri in timpul liber

Răspuns Câştigător
| coco_9516 a răspuns:

Eu o sa-ti ati spun ce fac in timpul liber si ma simt extraordinar, de primavara pina toamna ma recreez la pescuit, iar iarna sculptez an lemn, daca vrei sa vezi sculpturile, pe tocmai.ro,bistrita,colecti arta acolo o sa le gasesti, fundita?

3 răspunsuri:
| GoguStrigoi a răspuns:

Fotbal, Basket, Free Running(Parkour), Rugby(Daca te tinehappy ).

| Biencush a răspuns:

De net, cred ca esti satul, asa ca alege sa faci un sport, iesi cu prietenii, citeste, gateste, danseaza, mergi la cumparaturi, cauta cadouri pentru cei dragi, cauta o metoda sa faci un ban al tau si sa-ti umple timpul liber(poate ceva de genul asta: http://ladys.ro/a/BGOIRnRJ), fa-ti o iubita si fa ceea ce-i place ei, invata sa patinezi.Ar fi mai multe, dar nu stiu ce fel de persoana esti, ca idei sunt, slava Domnului.
Succes!

| cucaracia a răspuns:

Incearca de toate si vezi ce iti iese. vezi ce talente ai, incearca sa faci ceva legat de arta, daca nu te plictiseste, eu am incercat sa desenez dar nu ma pricep asa bine,...j am descoperit ca imi place sa compun versuri poezii, am compus cateva zeci de poezii, cine stie, daca imi merge bine poate ajung sa-mi scot o carte,.dah pentru tine vezi ce ti se potriveste, ce iti place, la ce te pricepi, ce te inspira. eu pentru compus am o inspiratie buna, apropocrying. skz.
Deci intai incearca sa te cunosti pe tine ca sa alegi ceva in viata, mult noroc!winking