| roxy4dark a întrebat:

Dati-mi si mie niste statusuri de genu : "zambeste fi tare! chiar daca uneori doare!" dar sa nu fie chestii de genu iubirea mea...plzzzz
fundoi

Răspuns Câştigător
| brunetzik07102011 a răspuns:

Iti las aici mai multe citate, care mie-mi plac foarte mult.iti alegi in functie de starea ta:*

Cele mai frumoase lucruri se dobandesc cu eforturi imense. Poate din aceasta cauza fericirea se gaseste atat de greu.

Amintirile nu ne mai pot omora; cel mult pot face o rana sa doara si sa sangereze din nou.

O lumanare poate sa faca ceea ce nu face soarele.Sa lumineze in intuneric

Ceea ce nu traim la timp, nu traim niciodata.

Adolescenta va fi ultima etapa din viata cand te vei bucura ca te va cauta cineva la telefon.

In doi nici un versant nu-i prea abrupt.

Iubeste cu adevarat cel ce tremura cand isi marturiseste dragostea.

Vine o zi, cand din iubire ramane o amintire.

M-am nascut doar sa culeg furtuni.

Inca-ti tin in mana mana.

Mai bine sa-l crezi, decat sa simti ca-l pierzi.

Vad lumea asa cum vreau eu sa fie, nu asa cum este.

Daca sexul pe care-l faci tu nu sperie pisica, atunci nu-l faci cum trebuielaughing

Eu vreau sa fie fericit, chiar daca e cu mine sau nu.

Va veni timpul cand o sa vb din nou, eu o sa rad de multe, iar tie o sa-ti para rau... e exact ca o stea, o vezi doar cand vrea...de aia esti nebun dupa ea.

Sunt o fata cat se poate de obisnuita, Nu am nimic special.Am zile in care parul-mi sta ca naiba, zile-n care arat extraordinar.

Cand priveste sanul unei femei, barbatul vede dublu.

Chiar daca ar insemna despartire, singuratate, tristete, iubirea isi merita fiecare banut din pretul ei.

Lumea aceasta, teatru de orgoliu si de ratacire, este plina de nefericiti care vorbesc despre fericire.

Secretul unei vieti pline este sa traiesti periculos.

Unei mame ii trebuie 20 de ani sa faca un barbat din baiatul ei, in timp ce unei femei ii trebuiesc 20 de minute sa-i suceasca mintile.

Niciodata femeile nu sunt mai puternice decat dupa ce au fost infrante.

3 răspunsuri:
| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey!=]]
Zambeste si aratale ca nu'ti pasa.Zambeste chiar daca treci printr'o pasa proasta!love struck

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar adac uneori doaresad

Si nu uita. Orice s-ar intampla ZambestehappyNu dramatizabatting eyelashes

Zambestebig grinCa e pe gratissmug

Un zambet nu costa nimic dar insemna foarte mult!:X

Smileeebig grinIs for free:X

| ChristinaO a răspuns:

Zambeste! e gratis:->

| Giorgy a răspuns:

" Tu poti sa te-ndoiesti de soare,/ De focul ce scanteie-n stea,/ De legile nemuritoare,/ Dar nu si de iubirea mea… "

" Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat! "

" Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape… "

" Ma trezesc cu tine-n gand adorm la chipul tau visand dar tu n-ai vrut sa fii a mea, chiar daca esti dragostea mea… "