| anonim_4396 a întrebat:

Dati`mi si mie o lista de licee. din Galati si cu media de admitere. va rog big grin

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.admitereliceu.ro/institutii?judet=19 oricum prin aprilie o sa va deie un fel de ghid unde o sa scrie toate liceele din imprejur si cu ultima medie cu care sa intrat la acel profil...:D

| TzaCaNeL a răspuns:

1. Nu va inteleg de ce nu cautati pe batranul Google.

2. Despre mediile de admitere ar trebui sa vorbesti cu diriginta/dirigintele, ca dansa/dansul are de unde sa le faca rost.

| kukubau a răspuns:

De nenea gigi n-ai auzit? sau goagal a la vanghelie laughing

| anna_5786 a răspuns:

Si eu sunt din galati, lasa`mi mesaj cu id tau si te ajut cu ce vrei smug despre liceu smug

| AvalohAlyn a răspuns:

O sa ti se ofere un pliant cu toate informatiile prin aprilie. Te poti uita doar la mediile liceelor de anul trecut momentan.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar asa.credeti ca anul acesta vor fi medii mai mari sau mai mici ca anul trequt.ma refer la media de admitere de exp la liceul teoretic emil racovitzatongue

| Mariinaa a răspuns:

LVA(VASILE ALECSANDRI)-9. 18
Costache Negri-8. 90
LMK-M. Kogalniceanu-8. 73
Teoretic Dunarea Galati-8. 52
Emil Racovita-8. 11
Sportiv 7. 81
Sf.Maria-7.72
GH.ASACHI-7.70 Succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar anul acesta e cu examen de admiteresad

| mBogdy a răspuns:

Salut! Sper sa te ajute asta:
http://www.calificativ.ro/......13310.html