| PapushaCuSciplici a întrebat:

Dati-mi si mie un program de editat poze, de exemplu sa pot sa schimb culoarea parului etc.
Va rog muult
Funda!

7 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Photoshop

| CarlaHecox a răspuns:

Pic Monkey,Picnick, Photoshop, Photoscape, Gimp, piZap.

| wordsworth a răspuns:

PhotoShop este cel mai bun, dar daca te chinui putin iti poate iesi si in PhotoScape sau Paint (daca vrei o caricatura). Pe primele doua le poti descarca, cautand pe google, iar paint-ul il ai deja in calculator. De altfel, poti folosi si PAINT.NET sau GIMP.

| SorMD a răspuns:

Adobe Photoshop

| Ursuletzz20 a răspuns:

Acesta il folosesc eu si este foarte bun Photoscape...dar uneori il mai folosesc si pe PhotoShop. Sper ca te-am ajutat.