| khrys a întrebat:

Dati-mi si mie va rog niste siteuri unde pot gasi telefoane mobile.Ma chinui de 3 luni sa-mi iau un telefon dar cred ca cea mai buna solutie e sa merg chiar eu la niste centre vodafone. Deci rugamintea mea este sa-mi dati niste siteuri cu telefoane mobile.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine du-te la un centru.Stai de 3 luni si nu ai luat un telefon? Nu locuiesti la oras?

| PeAcE a răspuns:

Http://www.emag.ro/......efoane_gsm

Cauta de aici... Sper sa-ti placa!

| khrys explică:

Desi stau la oras adica in bucuresti nu am avut timp di cauza meditatiilor sa imi iau sau sa ma interesez de viitorul tel.

| RoberT_2406 a răspuns:

@CullenA idiot

@khrys www.telefonultau.eu Cea mai mare varietate!

| Carrie a răspuns:

E un site care poti sa-ti descarci lucruri speciale pentru telefonul tau, daca te inregistrezi trebuie sa-ti cauti modelul de telefon din lista si in acea lista sunt o gramada de modele site-ul e http://www.zedge.net/

| CataZRO a răspuns:

Www.flanco.ro
www.domo.ro
www.germanos.ro >> asta nu stiu sigur

| ionik09 a răspuns:

Ai putea sa intri pe emag.ro ca si eu mi-am luat telefonul tot de pe acest sitewinking

sper sa-ti gasesti unulwinking