| pinkflower a întrebat:

Dati-mi site-uri care sa decupez poze.(in afara de Photoscape) Funda la cel mai bun site si mai usor de folosit.

Răspuns Câştigător
| xamix a răspuns:

Http://pixlr.com/editor/

7 răspunsuri:
| crooxel a răspuns:

Incearca pizap e online

| ExTaZy a răspuns:

Pizap.comwinking este super usor de folositwinking

| thedrake94 a răspuns:

Http://www.deeasoft.com/picture-cropper-program-de-taiat-poze.html nu este un site ci un program eu zic ca mai bine sa-l ai pe pc decat sa tot intri pe net, dai 'download' si dupacea 'run' sau 'save' si dupacea il instalezi, si ai program de decupat poze si cred ca poate face si mai multe;);) sper ca te ajuta:d

| NarCiS_7754 a răspuns:

Descarca picasa si poti sa faci tot ce doresti la poze
http://picasa.google.com/
imi dai funda?:>:P

| EmotionalKoma a răspuns:

"Paint" si sigur il ai in pc