| GulDan a întrebat:

Dati-mi va rog citate triste,demoralizate, in care s-au dus sperantele de la viata... nu conteaza de ce. FUNDA!

6 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

Dacă nu voiai atenţie, dacă nu voiai să te întrebe oamenii de ce, atunci nu puneai întrebarea pe TPU, ci căutai singur.

| Cupcake a răspuns:

Cele mai bune citate vin din propriul suflet. Ai putea sa te concentrezi putin si sa scrii pur si simplu ce simti.

| justmystyle a răspuns:

Buna! Citatele sunt:Cand iti scrii cea mai frumoasa pagina in cartea vietii tale, soarta cu vesnica ei ironie varsa cer...
-"Numai atunci cand nu speri nimic si nu visezi nimic iti poti tine sub control propria viata. De obicei, visurile implica alte persoane, si niciodata nu poti baga mana in foc ca alte persoane nu te vor abandona, ca nu te vor face sa suferi."
-Melancolia e o tristeţe subiectiva fara iesire
-A gandi inseamna a suferi

| Gabry01 a răspuns:

Gandurile ce strabat cetatea mintii pot darama zidurile firave ale increderii...si asta ar trebui sa-ti dea de gandit...

| Gabry01 a răspuns:

Pentru tot ce-ai construit intr-o viata, e de ajuns un gand si sa spulberat tot...