| omoratha de sentimenthe a întrebat:

Dati-mi va rog niste link-uri de unde pot downloada metin. Si daca puteti sa imi explicati putin cum se joacahee hee. Multumesc, dau fundita happy

4 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Http://metin2.ro/
in partea dreapta mai jos scrie ''descarca''

dai acolo si se descarca e de strategie. e dragut

| Duster a răspuns:

Scrie, pe google, metin2.ro.Si,mie nu prea imi place jocu, am jucat, dar m-am lasat.Iti faci caracter, te bati cu fiarele alea, cresti in level, iei bani, iti cumperi arme, armuri, faci misiuni etc.

| tedy_3816 a răspuns:

Pai dai pe google downlod metin si iti sc sus in dreapta. acum cum se joaca :pai umbli prin sat si cand vezi niste barbati mai mari si garasi care nu se misca apesi pe ei si astia iti dau o sarcina sa omori animale(diferite)dai ctrl.ca sa vezi ce nume au si te duci spre ele si ti apasat pe space si fata/baiatul le omoara cu arma sa. si sper sa imi dai fundita ca sunt noua si as vrea macar una de la tine. Te pup dulce! VB serios chiar te pup virtual.

| tedy_3816 a răspuns:

Nu pot sa corectez, dar e "tii"!