| bella35 a întrebat:

Dati-mi, va rog niste site-uri de unde pot descarca imagini pe telefon. Cu animale dragute, flori chestii care va plac si voua. Multumesc anticipat si cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

2 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Buna!:*
www.zedge.net
Iti creezi un cont gratuit ( necesita activare prin e-mail ), te loghezi, iar apoi poti descarca nelimitat, in calculator sau direct in telefon imagini, teme, jocuri, sunete.Tot ce trebuie sa faci e sa-ti selectezi marca telefonului.De exemplu: LG Kp501.Succes la descarcat si ales imagini. Funda?:P

| serjju a răspuns:

Poze animale.ro