| AllExxAaaNdra a întrebat:

Dati`mi va rog si mie niste statusuri triste...cand prierzi pe cine important
Dau Funda! :* Va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| AnarchyUK a răspuns:

1.Incerc sa iti par indiferenta, dar tu stii ca-s trista.
2.Simt o oare care tristete cu gust de capsuni
3.Cand ne-a fost greu, am strans din dinti si-am stat uniti - n-a contat deloc pentru tine, nu-i asa?
4.Viata e un ciclu' complet - vezi,atragi, ai, pierzi crying
5. Daca as putea sa ma intorc in timp as face-o numai pentru tine.
6.Doar tu ai avut puterea sa schimbi ceva in viata mea, acum n-o mai ai sad
7.As fi vrut sa plutesc cu tine pe vecie.

Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| ZvT a răspuns:

Astăzi am pierdut pe cineva drag, l-a izbit căruţa pe DN1 de alcoolist ce era, zeii să-l odihnească în pace. Sunt tristă, dar scriu aceste cuvinte, cu inima pentru toţi cei ce nu ştiu că eu sufăr şi vor să mă consoleze, să mă bage în seamă şi să arat lumii că şi fetele grozave ca mine pot ajunge victimele tristeţii. Punct.