| SimonaL a întrebat:

Dati o idee : Cum sa decoram, sala de clasa, de craciun? mai original

7 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Impodobiti un bradut cu ornamente aduse de voi de acasa(fiecare cate un glob ar ajunge).Pe perdele fixati beteala sau globuri.Deasupra tablelor faceti o ghirlanda frumoasa din hartie cu fulgi de nea sau cu Mosi Craciun si o puneti frumos pe marginile tablelor.Pe catedra asezati un ornament de Craciun(adus de cineva sau cumparat din fondul clasei).Pe usa la intrare puteti lipi un mos mare de Craciun pe care sa scrie Welcome.

| Icss a răspuns:

Buna:* Pai ati putea cumpara un bradut artificial si sa il impodobiti.:] Sa puneti globuri pe perdeawhistling sau sa faceti desene cu iarna si sa le puneti pe un panou.sigh :]] sincera sa fiu la ora asta nu am nici o idee.:*. Mai puteti face fiecare o scrisorica pentru.''Mos Craciun'' si sa le puneti pe un panou. La tabla lipiti stelute, mosi craciun:* si tot felul de chestii.:]

| Seby80 a răspuns:

Hartie igienica laughing e original in Romania

| SimonaL explică (pentru Seby80):

Ahaha. probabil e original pentru tine big grin.

| Oana65 a răspuns:

Un bradut, il impodobiti cu globuri, ghirlande. si pe perdele puneti braduti decupati, beteala, globuri, planse facute de voi, sosete. Te rog mult, funda?

| MITITIK98 a răspuns:

Pai... puteti face decoratiunile chiar de voi!winking Sau sa puneti in brad cate un glob cu numele vostru happy

| alecsandraa02 a răspuns:

Puteti pune intr-un bradulet fiecare cate un glob cu numele vostru,sa puneti beteala de-alungul tablei,sa lipiti pe geamuri fulgi de zapada decupati,braduleti,clopotei,mosi carciuni,stele,de pe tavan puteti atarna panglici de culoare rosiue si verde,iar la fiecare capatt sa fie cate un decupaj cu mos craciun,fulgi de nea, braduleti, globuri.etcbig grin