| IrInA9618 a întrebat:

Dati si voi click aici : http://s5.bitefight.ro/user/bite/131495 va rog. nu trebuie sa faceti cont. doar dati click. va multumesc + funda

Răspuns Câştigător
| 3my098 a răspuns:

Gata am dat click big grin
Mia scris "Cineva a încercat să te muşte, dar s-a supraestimat!"

8 răspunsuri:
| Adiinna a răspuns:

Am dat funda?

| dulcikaa a răspuns:

Gta
funda plzs?

| vladimir23 a răspuns:

Am dat clik e un joc laughing eu nu prea joc jocuri laughing, dar e intersant saitul cum e realizat.

| Adiinna a răspuns:

Funda?

| Cezar a răspuns:

Ai fost muşcat astăzi; deci, nu eşti afectat!
Ti-am dat! Funda? Please.

| elena_3173 a răspuns:

Ai fost muşcat astăzi; deci, nu eşti afectat! Ce vrea sa fie asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow foarte tare! Este site-ul tău? Am dat...click şi mass in liste!
Bye bye! happy

| IrInA9618 explică:

Este un site in care iti faci un cont gratis, alegi ce rasa vrei sa fi, vampir sau varcolac si te lupti cu rasa opusa. vanezi oameni, intri intr-o alianta. etc. destul de marfa