| Sweets a întrebat:

Datsi`mi idei de nume de albume pentru hi5.Albumul e cu niste pose dintr`o zis ff distractiva in care m`am reintalnit cu niste prietenebig grin

Răspuns Câştigător
| Bulina_4880 a răspuns:

Pai poti zice ceva de genu "Ii iubesc" sau tot cu iubesc "Ii iubesc si asta conteaza" daca nu esti prea sentimentala poti zice "O zi cu prietenii" e simplu
Baftawinking

4 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Fresh day. Holly day. Friends day. Ceva de genu

| Mony a răspuns:

Iubitele sau iubitii meilaughing
Gashca mea
Gashca nebuna
Trupa de soc
Friend 4 ever
Amazing day
a crazy day
my team
the best day ever

poate te ajutahappy

| ExtraSakadat a răspuns:

" Anii trec, pozele raman :* ", " Wonderful Day ", " Love Bff ", " Best day with best friends

| dorikut a răspuns:

"Revederea de luni/marti/miercuri/joi/vineri/sambata/duminica"
"Old Friends"
"Awesomeone day"

thinking