| JustMe4ever a întrebat:

Dau FUNDA!
Am nevoie de niste credite pe IMVU si nu prea stiu cum sa le obtin
Am obeervat ca merge daca intru pe contul alcuiva si deschid Chat Now dar mai vroiam si alte solutii
Dau FUNDA cui imi spune cele mai multe solutii si pentru restul VOTURI

Răspuns Câştigător
| Fexy a răspuns:

Deci :

Sa fi logata pe site cu contul tau, dupa ce te-ai logat pe site intri pe imvu (programu) si dai la Free Credits, dupa aia cauti unde iti scrie 1, 500 credits refer a friends sau ceva de genu... la primul iti scrii emailu tau, la al 2lea un nume la vrajeala (adsfhb) la al 3lea tot emailu tau (care la-i pus si la primul), si iar un nume la abureala (syhgbvf), dai continue, dupa aia intri pe mail (pe care ti l-ai scris la primul si 3), dai sa citesti mesaju, si dai yes... inchizi fereastra care tz-eu deschide si mai ai dai odata yes... dupa aia faci contul "fals", si pui pe cineva sa iti inrtre sa te invite de 5 ori si gata... primesti 500 pentru ca sia facut cont si a int p el, 500 pentru primul chat, 500 pentru al 5lea chat,

app cand faci contul la id poti sa pui la vrajeala (salmandraaaa@yahoo.com) cum ar veni big grin

bafta :*
fundita?

2 răspunsuri:
| DarkDream a răspuns:

Pai cred ca daca te joci cu petu dar nu mai stiu sigur big grin mi-am dezinstalat IMVU de ceva vreme big grin

| BETTY_3018 a răspuns:

Joaca-te cu animalul tau odata la 2 ore