| anonim_4396 a întrebat:

DAU FUNDA! CEVA SIMPLU! Va rog sa-mi spune-ti un cod pentru Sims 3 care face ca toate liniile ( mancare, tualeta, distractie, somn, etc) sa creasca pe loc ( nu merge make happy ) si un cod care ii face pe oameni sa nu mai imbatraneasca ( nu merge aging off ) Multumesc si dau funda!

Răspuns Câştigător
| tpuser a răspuns:

CTRL+SHIFT+C
scrii testingcheatsenabled true
apoi, in timp ce tii apasat SHIFT apesi pe mailbox (cutia de scrisori din fata casei) si acolo ai optiunea make all happy

7 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Vezi ca sims 3 e de mai multe variante
ca sa deschizi consola tii apesi pe ctrl+shift+c
Motherlode iti da 50.000 Simoleons
Kaching iti da 1.000 Simoleons

intra aici http://dlh.net/search.php
si vezi ca in stanga este o casuta de cautare, scrii acolo sims 3 si vezi toate variantele, iar daca apesi pe fiecare ai coduri, trainere e.t.c. :P

| anonim_4396 explică (pentru eandopuncttk):

Multumesc mult si tie :*

| bubbiubbi a răspuns:

Si eu am sims 3!:X:X:X Pets si Showtimehappy

| anonim_4396 explică (pentru bubbiubbi):

Iti place? Mie imi place mult... happy mai ales cand ai coduri laughing mi-am facut o fammilie si ma jucam numai cu cainele laughing meregm prin case...

| bubbiubbi a răspuns (pentru anonim_4396):

Daa il ador

| tpuser a răspuns:

A functionat?

| anonim_4396 explică (pentru tpuser):

Da, multumesc mult :*