| BaiatuCuPizza a întrebat:

DAU FUNDA! cui imi spune cateva jocuri pentru o fetita de 3-4 ani.Ma refer la jocuri pe pc! Acum nu-mi dati raspunsuri gen: Counter-strike, Mortal Kombat, Gta si altele. Vreau ceva simplu si amuzant si fara faze obscene.Multumesc!

13 răspunsuri:
| Lollypop a răspuns:

Aici: http://www.nickjr.com/kids/. Jocuri cu Dora, care sunt foarte educative si frumoase.Tot pe site-ul asta vei gasi mult mai multe jocuri de acest gen:). Bafta! Fundita?:)

| Vales a răspuns:

Ti-as recomanda jocuri online cu barbiehappy

| sweetale12 a răspuns:

Www.barbie.com

www.oyunlar1.com

http://www.jocurifete.net/

Uite, eu de exemplu am o verisoara de 4 ani... care se joaca Reksio sunt jocuri pentru copii sau tot felul de la Erc Press, sau Pinochio... si tot felul. Mai demult se gaseau la chioscuri acum nu stiu daca se mai gasesc sau nu

| Diana198 a răspuns:

Intra pe www.didigames.ro incearca jocuri pentru fetite sunt forte frumoase si nu necesita descarcare de pe net pup succes:*:*:X

| чnÐяч a răspuns:

Farmerama un joc la ferma joaca persoane de toate varstelebig grin stiu chiar un copilas de 5 ani care se joacabig grin. Sper ca te-am ajutatbig grin

| Kid_5810 a răspuns:

De ce s'ar juca la 3-4 ani pe PC? ii strici ochii de la o varsta atat de mica

| Kid_5810 a răspuns:

Eh, am incercat si eu laughing) de unde sa stiu? atunci masa' e nebuna x_x

| lucu a răspuns:

Super mario

| costin7 a răspuns:

Eu, la 2 ani ma jucam Star Wars The Knight II Jedi Oucast. un joc foarte inteligent deoarece trebuie sa stiti cand sa apesi pe butoane si pe ce butoane.