| dsada a întrebat:

Dau funda! hey de fiecare data cand intru pe mess si intra si prietenul meu daca nu il salut eu prima el nu ma saluta deloc primul, uneori asteapta 2 min daca nu il salut iasa de pe mess. oare dc?

Răspuns Câştigător
| Carmen a răspuns:

Buna.am patit si eu faze de astea. cel mai bine, zic eu, sa-l intrebi de ce se poarta asa.bineinteles,fara criticiwinking

6 răspunsuri:
| mrclaust a răspuns:

Pentru ca are o problema grava...scapa de el.

| eueu1212 a răspuns:

Buna Dede! Ai putea sa nu il mai bagi in seama o perioada pe mess si vezi daca iti va spune ceva sau poate ca si el asteapta acelasi lucru : sa ii zici tu prima buna. funda?batting eyelashes

| dyutza_9580 a răspuns:

Are figuri p caplaughinglaughinglaughing

| noname_1435 a răspuns:

Pai am eu un raspuns pentru tine! unii baieti cind nu plac o fata nu o parasesc ei ci ii dau motive fetei ca ea sa-l paraseasca asadar draga mea dupa parerea mea el nu te place si doreste sa se desparta de tine si mai bine iai da papucii ca sa nu-o faca el primul dar daca tu il iubesti tare mai bine incearca sa vorbesti cu el si poate il faci sa te iubeasca, incearca sa-l impresionezi cumva si poate ai noroc dar daca nici asta nu merge paraseste-l.bafta

funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In asemenea situatii, am considerat intotdeauna ca e vorba de o lipsa de respect, fapt ce denota o educatie, cel putin deficitara -ca sa ma exprim elegant-; vinovatii principali in materie de educatie sunt parintii (si restul familiei).

| dynuk a răspuns:

Este las. de obicei baiatu' trebuie sa faca primul pas nu fata.