| ingerash_7770 a întrebat:

DAU FUNDA! ( primi 5 sunt alesi la funda ) INTREBARE PT BAIETI! buna. ma numesc iulia. nu am avut prieten pana acum desi am avut combinatii dar am zis nu ca nu imi placeau de ei. sunt un pic cam pretentioasa. ce credeti ca ar trebui sa fac sa ma placa un baiat. ( spuneti si ce va place voua la o fata cel mai mult > [ cateva exemple { 5-6 } cam asa ] love struck

Răspuns Câştigător
| loveiseverything a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa fii tu insuti! Cine te iubeste te place asa cum esti!
Dar totusi am sa-ti spun cateva lucruri ce ne plac noua(baietilor) la o fata:
-Sa nu injure
-Sa fie ingrijita
-Sa fie cu bun simt
-Sa nu fie fitoasa(nu ne plac fetele cu aere)
-Sa nu fie cicalitoare sau isterica
... Sper ca te-a ajutat cu ceva raspunsul meu

1 răspuns:
| ady1o a răspuns:

Nu imi plac fitele angry
-sa fii ingrijita happy
in rest...totul ok.