| Bya` a întrebat:

Dau fundita mareee!
Spuneti. mi va implor cum sa scap de un tampit mi. a spus acum cateva luni cu ma place dar el este;-& cel mai petard copilstraight face
Cand ma duc la baie vine sa vada ce fuaqstraight face
Cand ies in curte si el. incearca sa ma impresioneze. e proststraight face
Si sincer scuzati limbaju dar le merita. Daq ati vedea cum faqe?!
Ati ajunge la nebuni.
Spuneti. mi va rog km sa scap de el?!
Desi i-am spus cu nu vreau sa stau cu el.
el insistastraight face

Răspuns Câştigător
| Messyhair a răspuns:

1. Evita-l
2.Nu-l mai baga in seama
3. Daca tot nu merge poti ajunge si la ceva mai urat. Poti sa incepi sa faci misto de el, glume proaste pe seama lui. Poate asa scapi!
Sper ca te-am ajutat!

8 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Deci vine dupa tine cind te duci la baie?
asta e greu, e o specie complicata de om, deci te sfatuiesc sa faci tot ceea ce poti (in mod civilizat) si poate ca va fi de ajuns, deci, trebuie sa ii spui cum stau lucrurile, fara nici o posibila indoiala, fara nici o nuanta, sa fie clar pur si simplu ca nu il vrei in apropierea ta. si sa speri ca merge.

| UNfriendLY a răspuns:

Dar tu in romana nu sti sa scrii?

- o exprimare corecta gramatical (toate propozitiile incep cu litere mari si se termina cu semne de punctuatie, fara prescurtari de tipul "nu stiu", "acum", "adica" si fara dezacorduri flagrante).

| Kanghu a răspuns:

1. Poarta-te mai agresiv. Cand il vezi ii zici tare a nu vrei sa fi cu el, niciodata. Spune-i-o tare si spune-i-o cu furie.
2. Nu-l baga in seama. Dupa o perioada se va plictisi si te va lasa in pace.
3. Incearca pe cat posibil sa il eviti.

| iauru a răspuns:

Jigneste-l
daca e mai mic de 14 ani roga pe cineva sa-l sperie
fa-l cumva de ras in fata scolii

| Monik_4320 a răspuns:

Eu una nu l-as mai baga in seama...am si eu in clasa un handicapat(scuze pentru limbaj) care nu ma lasa in pace si daca nu il mai sufar il bat de "ii sar capacele"

| A_5617 a răspuns:

Pur si simplu incearca sa il ignori.

Odata si odata se va plictisi el sa mai alerge dupa tine. Isi va da seama ca nu il placi si ca nu vrei sa fi cu el.

Daca nu intelege cu frumosul sa te lase in pace, poti sa devii mai agresiva cu el si sa il respingi cat poti de mult.

Si in plus mai sunt 2 saptamana de scoala.

Sper ca te va lasa in pace.

Succes:*

| papusha_5161 a răspuns:

Spune. i in fata. bua baiatule uita. te la tine.crezi ca as umbla cu unu ca tine?! poate asa se potoleste.sau.incearca sa te uiti urat l el.incearca sa. i vorbesti urat thinking[pnm:X]

| kymura a răspuns:

Asta mi se intampla si mie cu un baiat se tine dupa mine in ore se uita la mine ca la un monument nu stiu laughinglaughing)pur si simplu ma enerveaza dar fac misto de el si mere