| Tania69 a întrebat:

DAU FUNDITA-PROMIT!
Deci am un cont pe facebook dar as mai vrea unul pentru un motiv persoanl! Bun, am incercat sa imi fac, cu acelasi email iar dupa ce am completat toate datele necesare imi apare ca emailul este folosit la alt account.Imi este frica ca daca urmez pasii de acolo sa nu mi se sterag contul actual.ce ar trebuie sa fac?
VA ROG MULT AJUTATI-MA EXPLICATIMI PASII SAU DATI-MI UN VIDEO, VA ROG MUL, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| roby96 a răspuns:

Nu poti folosii acelasi mail pentru mai multe conturi, ai dreptul doar la un cont\mail... daca mai vrei sa iti faci un cont ai nevoie de un mail nou...

1 răspuns:
| Andrewsnek2 a răspuns:

Ar trebui sa iti faci alt email si dupa sa incerci iar, iar daca nu merge nu stiu ce sa iti mai spun. Fundita?