| anonim_4396 a întrebat:

Dau o petrecere in pijama! Va rog imi spuneti ce sa fac, adica:ce sa mancam, ce sa ne jucam, ce film sa vedem sau altceva! Poate unii dintre voi are experienta si imi spune si mie...mersi

Răspuns Câştigător
| di@n@ a răspuns:

Mancati pizza, popcorn, inghetata; beti vodka sa va incalziti si apoi trageti perdelele si uitati-va la un film horror.Bateti-va cu pernele, sariti, cantati, desfasurati-va cum vreti voi, doar e petrecere.

4 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Can i come?batting eyelashes

| Raiden a răspuns:

Vorbesti serios?!big grin

| moonY a răspuns:

mancati inghetata, salata de fructe, ciorba; beti lapte, beti vodka, whisky; jucati'va "lapte gros" in baie, basketball in debara; uitati'va la filme horror.
ideea e ca ar trebui sa tii cont de cate o preferinta a fiecarui invitat, oricat de minuscula e, asta ca sa se simta toti bine.
dar daca tu ai vrut sa aflii cum arata pentru mine petrecerea perfecta in pijamale,,
si zic mai bine fara pijamale

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi nu stiu ati putea juca invarte sticla sau sa va faceti masca din fructe sau orice alte chestii din astea v-ati putea uita la un film de comedie...chiar si un horrorwinkingati putea manca aperitive ati putea bea stiu euthinking succe altcevahee hee