| DaNNuTzz a întrebat:

Dau un cont de lvl 53 Metin2 Ro Sagitta = E fata, Razboinic, 90 puncte STR, 76 puncte Vit, restul cum erau, 17 puncte incizie, M2 Vartejul Sabiei, M1 Aura sabiei...Are arma, Are solzi +4 grabei +1 Eschivei +3, Cal lvl 9.
Deci il dau la schimb pe un cont de metin cu lvl peste 30 pe Gemeni sau ceva Gemini ceva de genu tot pe ro Sa fie lvl 40+ orce sau lvl 30+ saman (Baiat daca e saman).

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu unu de 49 freza PUNCTE EXcelente dar eu il dau fara iteme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat add gianni_quaresma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prim matyas98 paro andrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau contul daca dai si tu e saman baia lv 99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma
dau
eu

| Alessya9979 a răspuns:

Buna. am unu de 22 pe Gemini. E de fata. Dac vrei il poti creste ca se creste repede.Ma poti contacta la id de: cosmy. love

| Tont224 a răspuns:

Da-mi prin raspuns privat si o sa iti dau si eu

si o sa

| crysty7878 a răspuns:

Danutz baga id meu cristi_smekeru_2009 care mai vrea conturi sa bage id dau multe contul de la 25+ pana la 41 maxim dati add