| alinutza99 a întrebat:

De 2 luni am un iphone 4.3.3 (8j2) e original. L-am primit cadou de ziua mea! in fine nu conteaza asta! deci vreau sa il jailbreak-ez (sa am toate aplicatiile de pe app store gratis ). Problema e ca am vazut pe youtube cum se face, dar mi-e cam frica sa fac asa pentru ca am citit niste comm-uri unde zice ca nu li se mai aprinde iphone-ul.

are cineva iphone ca mine, a facut cineva asa? i-a mers? dati-mi mai multe detalii ca eu nu ma pricep, va rog sa raspundeti. dau funda :*

1 răspuns:
| PlanetaMinunilor a răspuns:

NU mai bine descarti aplicatile pe PC si de pe el le pui pe iphone...Io nu am iphone dar am Galaxy S si jocurile sau aplicatile care costa le pun de pe PC cu USB-ul