| larya234 a întrebat:

De cand imi place foarte mult un baiat iau note mai mici, etc.cum as putea sa-l uit si sa-mi refac din nou "cariera" aceia buna de la scoala? ATENTIE! cariere e scris in ghilimele.-fundita(LOL)

Răspuns Câştigător
| Anonymous0 a răspuns:

Cam asa cum a zis CodrutM...nu te mai gandi la el si incearca din rasputeri sa te pui sa inveti... funda?:d

3 răspunsuri:
| CodrutM a răspuns:

Nu mai pune intrebari inutile cu raspuns evident pe TPU si pune burta pe carte. Nu vreau sa fiu rautacios dar asta e o tampenie. Vrei sa inveti - inveti, nu vrei - nu inveti.

| Anonymous0 a răspuns:

Cam asa cum a zis CodrutM...nu te mai gandi la el si incearca din rasputeri sa te pui sa inveti. funda?:d

| myhaelamar86 a răspuns:

Era cat p-aci sa nu vad ghilimelele. noroc ca mi-ai atras tu atentia, cine stie ce pateam. Parerea mea e sa ramai cu el, note bune tu nu ai avut decat la religie si la purtare, nu mai incerca sa ne minti.
Folosesti etc dupa un singur termen, aceia in loc de aceea, scris "in" ghilimele(de parca ghilimele ar fi vreo limba); toate acestea tradeaza "cariera" ta de la scoala.ATENTIE, carira e scris in ghilimele happy