| denistttt a întrebat:

De cate panglici ai nevoie sa devi expert TPU?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu fundiţele contează pentru a deveni expert TPU, ci răspunsurile pe care le dai, calitatea lor. Au fost postate multe întrebări pe tema asta. Dă o căutare şi ai să te informezi! Baftă!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu sunt panglici ci fundițe!
La ce îți folosește această titulatură? Important este folosul răspunsului dat.
Pa, pa.

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Pentru a deveni expert TPU nu ai nevoie de un anumit număr de funde, ci de cât mai multe răspunsuri și cât mai multe voturi (folositor, inteligent, amuzant). Trebuie să ai postări inteligente, fără jicniri sau injurii! Nu trebuie să te implici în conflicte pe site sau să le deschizi! Pa!

| Sin a răspuns:

Nu devii expert TPU dupa numarul de panglici

NOname
| NOname a răspuns:

Nu numarul lor este important, ci calitatea raspunsurilor, cat de mult ai ajutat. Singura conditie ca sa poti fi propusa pentru titlu de Expert, este sa ai minim 500 de raspunsuri si un raport (numarul raspunsurilor castigatoare impartit la numarul total de raspunsuri) de minim 10%. Bine ai venit printre noi! big hug Succes!winking

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Bine: care a dat stupid la toate răspunsurile de la această întrebare? Cine nu are ce face?