| Iasmiine a întrebat:

De cateva zile tot imi bate ochiu drept. Ce inseamna straight face?

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ai lipsa de magneziu si calciu. Spasmele musculare se rezolva cu Magne B6.

| Mus1k a răspuns:

Nu stiu. dar daca iti bate ochiul fa-ti cruce de trei ori in jurul ochiului si iti treaca. sa nu iti bagi mana in ochi rolling on the floor. funda? pls am nevoiewinking

| BBAlyss a răspuns:

Nu prea stiu ce inseamna, si eu am patit asta si mi-am facut cruce pe ochi big grin

| Ralu_7317 a răspuns:

Si mie mi se mai intampla! Mai ales cand sunt obosita. Este de vina oboseala!

| isabella_1263 a răspuns:

Te certi cu cineva, fa-i 3 cruci ochiului fara sa te vada nimeni, sper sa-ti treaca (asa e vb din batrani)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

s-ar putea sa ai probleme cu tensiunea, mergi la medic

| alina_9423 a răspuns:

Sunt doar superstitii.incearca sa te gandesti ce legatura are ochiul cu ceea ce urmeaza sa se intample?/? e ceva psihic iar daca tte gandesti ca o sa patesti ceva rau pentru ca ti se bate ochiul asta o sa fie, pentru ca lucrezi la nivelul psihicului.