| lollopop a întrebat:

De ce baietii sunt mai parosi ca fetele?laughinglaughing

Răspuns Câştigător
| dhraqull a răspuns:

1.Selectie sexuala (sau naturala) - barbatii parosi au fost considerati de-a lungul istoriei ca fiind mai virili si puternici, deci parteneri ideali.
2.Hormoni - ei au mai multi, si unele fete au mai mult par pe corp din cauza hormonilor.
3.Protectie - impotriva insectelor.

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eh noi neam ales cu barba voi cu menstruatia'
Acu voi fetele de ce sunteti mai "curioase"?

| SnicK a răspuns:

Te razi, dar cand colo voi sunteti mai paroase.

| RaR a răspuns:

Depinde si fetele sunt paroase mai mult ca baieti in anumite locuri whistling

| Cretzule a răspuns:

Ce intrebare laughing

| Micheline a răspuns:

De ce unele fete au mai putin creier decat baietii?straight face

| Alecsandraa97 a răspuns:

Stai calm/calma ca si fetele sunt paroase doar ca ele nu au par vizibil ci doar "puf" laughing sper ca te-am ajutat...

| Rooby a răspuns:

Da pe tine cine te-a mintit

| ღ {кαтαℓуηα} ♥ a răspuns:

Fata draga nu stiu saty rasp da esti nebuna rau laughing laughing