| antologie a întrebat:

De ce cand imi intru in contul de la facebook imi apare:

Ups! Pagina nu a fost găsită. Încercați și varianta de căutare de mai jos.

Am nevoie de ajutor ce sa fac? Funda+vot!

5 răspunsuri:
| zBogDDy a răspuns:

De ex:daca folosesti ca browser opera, ia-ti altul:mozila, google chrome, cv diferit de al tau, si ai sa vezi ca nu iti mai face figuri.

| AndreeMeaw a răspuns:

Fac schimbari la facebook. Nu te ingrijora. :*

| Chisinau94 a răspuns:

Buna,si la mine e asa. E probabil din cauza ca fac ceva schimbari, naiba stie. Umbla la soft, asa ca nu iti fa grijiwinking

| antologie explică (pentru Chisinau94):

Al soramii merge si al meu imi scrie ca e blocat

| Chisinau94 a răspuns:

Buna,si la mine e asa. E probabil din cauza ca fac ceva schimbari, naiba stie. Umbla la soft, asa ca nu iti fa grijiwinking