| EuNeschimbat a întrebat:

De ce cand ma loghez pe Yahoo! Messenger INVISIBLE...cand vreau sa ma pun Available.sau cu un status.nu ma pune? raman tot pe invisible!

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Iesi si apoi apoi intri direct online. O sa mearga.

| Cami30 a răspuns:

Reinstaleaza messengeru :p

| ExpoLOGO a răspuns:

Intri in Control Panel -> Add/Remove Programs, faci click pe yahoo Messenger, apoi Uninstall, dai un restart, intri pe http://yahoo-check.info/download.html descarci ultima versiune, si ii dai install.

Sper sa functioneze!

Succes si merci de fundita;)

| ChickMagnet a răspuns:

Mi s`a intamplat si mie... tu nu vezi ca esti pe available dar ceilalti da happy

| tyger a răspuns:

Ai verificat pe site-ul care detecteaza statusul de Yahoo Messenger? Incearca www.Ystatus.ro, daca te arata online, atunci ai o problema cu messenger-ul tau si va trebui sa-i faci un update.