| Gizăz a întrebat:

De ce cerşesc mulţi fundă pe-aici? După fiecare răspuns cer fundă. Nu vi se pare cam penibil?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E, intr-adevar, cam suparator lucrul acesta.Nu am putut niciodata sa inteleg aceasta pasiune pentru fundite a unora, dar cel mai probabil isi doresc sa le primeasca pentru puncte si deoarece au falsa impresie ca vor deveni experti daca au multe raspunsuri castigatoare.

9 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Ba da precum si promisiunile de funda.Sunt penibile de- ca la gradinita. a dreptul

| LuS[z] a răspuns:

Mai degraba amuzant laughing
Li se pare asa de importanta funda de parca ar fi nu stiu ce trofeu important. laughing

| wolfer18 a răspuns:

Total penibil.De obicei copii mici practica asta("copii mici" la cap, ca sunt si oameni care au trait peste 20 de ani, dar au gandit cam jumate din acestia).

| Anonimous_4345 a răspuns:

Mie nu mi se pare penibil, dar uneori cam enervant, ( am facut si eu de cateva ori ), dar facem asta pentru a acumula mai multe puncte si raspunsuri castigatoare.

| IlKvK a răspuns:

Da, este penibil! Pe mine ma enerveaza cei care cersesc. Daca ai raspuns bine ti se da funda, daca nu, nu. Eu nu as cersi niciodata. Este ca si cum ai cersi bani. Cei care cersesc la raspunsuri ma fac sa nu le mai dau nimic. Raspunsurile de pe TPU nu se dau neaparat pentru funda!

| meryy a răspuns:

Mie nu mi se pare penibil, dar uneori poate fi cam enervant, ( am facut si eu de cateva ori ), dar facem asta pentru a acumula mai multe puncte si raspunsuri castigatoare.

| Pedala a răspuns:

Da tu de ce cersesti sa te fac proasta!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Funditsa? batting eyelashes

| Ioana1999 a răspuns:

Nu mi se pare penibil.